Mehmet Akif Mah. Osman Gazi Cad. No:51
Serifali - Ümraniye – ISTANBUL
Pazartesi – Cumartesi
08:00 - 17:00
+90 (216) 540 4484
info@arma-grup.com

Hakkımızda

Hakkımızda

ARMAGRUP MÜHENDİSLİK İNŞ. ELKT. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ Mekanik tesisat, Elektrik tesisatı ve İnşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız deneyimli kadrosu ve teknik bilgisi ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı kendisine ilke edinmiş olup, bu yönde kaliteli hizmet vizyonuyla gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok projelere imza atmıştır.

Misyonumuz

ARMAGRUP olarak; kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızda, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak vazgeçilmez iş prensibimizi oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Tecrübesi ile yurt içi ve dışında, halen devam etmekte olan ve bitirilen her türlü hacim ve özellikteki projeleri ile bu sektörde başarıyla yoluna devam edeceğini kanıtlamaktadır.

Hedeflerimiz

Uluslararası kalite standartlarında güvenilir mühendislik çözümleri, kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren projelere elektromekanik taahhüt hizmeti sunuyoruz. Attığımız her adımda insana ve doğaya saygıyı esas alıyor, topluma ve tüm iş ortaklarımıza değer katmanın önemine inanıyoruz. Toplumun gelişimi ve çağdaşlaşması için eğitim ve sanat başta olmak üzere sosyal sorumluluk projelerinde sürekliliği sağlıyoruz. Müşterilemize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak, bulunduğumuz coğrafyada ilk tercih edilen taahhüt firması olmayı, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı, projelerimizde verimli bir risk ve maliyet yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoriz.